Digitus Desk Mount | Universal Single Monitor Mount with Gas Spring and Clamp Mount | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel | 15-35 ” | Maximum weight (capacity) 15 kg | Black
Technical details
- Producer: Digitus
70,32 €
Turime
Digitus Desk Mount | Universal Single Monitor Mount with Gas Spring and Clamp Mount | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel | 15-35 ” | Maximum weight (capacity) 15 kg | Black
| Gamintojo kodas | DA-90426 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 6.48 kg |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Net weight | 5.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 225.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.13 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Digitus |
| Gaminio spalva | Black |
| Funkcijos | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel |
| Tvirtinimo tipas | Desk Mount |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 35 col. |
| Maksimalus svoris (talpa) | 15 kg |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75×75, 100×100 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 100×100 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 75×75 mm |
| Pasukimo kambas | -180/+180 ° |
| Posvyrio kampas | -45/+45 ° |
| Gaminio pavadinimas | Universal Single Monitor Mount with Gas Spring and Clamp Mount |
| Screen size compatibility | 15-35 col. |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Palette Qty | 23 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.