Digitus CAT 6A Keystone module, set, 24 pcs | DN-93617-24
Technical details
- Producer: Digitus
Digitus CAT 6A Keystone module, set, 24 pcs | DN-93617-24
| Gamintojo kodas | DN-93617-24 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 234.00 mm |
| Gross height (mm) | 313.00 mm |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gross width (mm) | 535.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 340.00 g |
| Plastic (No PET) | 85.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.43 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Digitus |
| Palette Qty | 900 dalių |
| Gamintojo prekės serija | CAT 6A Keystone module, set, 24 pcs |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-93617-24 |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.