Digitus CAT 6 Class E Modular Coupler, Shielded | DN-93613-1
Technical details
- Producer: Digitus
Digitus CAT 6 Class E Modular Coupler, Shielded | DN-93613-1
| Gamintojo kodas | DN-93613-1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Digitus |
| Palette Qty | 8000 dalių |
| Gamintojo prekės serija | CAT 6 Class E Modular Coupler, Shielded |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-93613-1 |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.