Digitus 8K HDMI Splitter, 1×2 | DS-55339 | Black
Technical details
- Producer: Digitus
Digitus 8K HDMI Splitter, 1×2 | DS-55339 | Black
| Gamintojo kodas | DS-55339 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.81 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Net weight | 0.51 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Digitus |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Gamintojo prekės serija | 8K HDMI Splitter, 1×2 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-55339 |
| Gaminio spalva | Black |
| Palette Qty | 909 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.