Dell Pro | QCS1255 | Desktop | Slim | AMD Ryzen 3 | 8300G | Internal memory 8 GB | DDR5 | 256 GB | Keyboard language No keyboard | Windows 11 Pro
Technical details
- Producer: Dell
605,79 €
Turime
Dell Pro | QCS1255 | Desktop | Slim | AMD Ryzen 3 | 8300G | Internal memory 8 GB | DDR5 | 256 GB | Keyboard language No keyboard | Windows 11 Pro
| Gamintojo kodas | 1020383785 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Dell |
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 2.16 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 571.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 135 dalių |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Gaminio spalva | Black |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 1×8 GB |
| Procesorius | AMD Ryzen 3 |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Korpuso tipas | Slim |
| Atminties taktinis dažnis | 4800 MHz |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus modelis | 8300G |
| Tipas | Desktop |
| Warranty | Basic OnSite, 36 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | QCS1255 |
| Gamintojo prekės serija | Pro |
| Klaviatūros kalba | No keyboard |
| Laikmenos talpa | 256 GB |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.