Defunc | Earbuds | True Basic | Wireless
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: True Basic
- Gamintojo prekės serija: Earbuds
Technical details
- Belaidės: Yes
- Producer: Defunc
Defunc | Earbuds | True Basic | Wireless
| Gamintojo kodas | D4273 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Defunc |
| Gross depth (mm) | 37 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Net weight | 0.177 kg |
| Packing quantity | 60 dalių |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| PET | 0.10 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Tare other | 0.20 g |
| Tare weight (kg) | 0.033 kg |
| Volume (m3) | 0.0005698 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 250 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Gross height master carton | 410 mm |
| Net weight master carton | 9.55 kg |
| Tare weight master carton | 0.5 kg |
| Palette Qty | 2000 dalių |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | True Basic |
| Belaidės | Yes |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Akumuliatoriaus tarnavimo trukmė | 22 h |
| Kitos savybės | IPX4 water and sweat proof; Touch control; 10m wireless range; |
| Gamintojo prekės serija | Earbuds |
| Spalva | Red |
| Dėvėjimo būdas | In-ear |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 1.5 h |
| Dėžės turinys | Charging case; USB-C Cable |
| Producer | Defunc |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.