Deeper | ITGAM0001 | Night cover | Night Fishing Cover | Orange
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: ITGAM0001
Savybės
- Gaminio tipas: Night cover
Technical details
- Gaminio spalva: Orange
- Tipas: Night Fishing Cover
- Producer: Deeper
Deeper | ITGAM0001 | Night cover | Night Fishing Cover | Orange
| Gamintojo kodas | ITGAM0001 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Deeper |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ITGAM0001 |
| Gaminio tipas | Night cover |
| Gaminio spalva | Orange |
| Specialios funkcijos | The Night Fishing Cover is a cover for your Deeper Smart Sonar. |
| Net weight | 0.021 kg |
| Gross weight | 0.035 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000266 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross depth (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Tipas | Night Fishing Cover |
| Short Description | Fishing at night? Add a light function to your Deeper. |
| Spalva | Orange |
| Paper/Pasteboard | 14.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6496 dalių |
| Producer | Deeper |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.