DEEPCOOL PF350 350W 80 PLUS Standard PSU, ATX12V V2.4, Black | Deepcool | PF350 | 350 W
Energijos valdymas
- Vardinė galia: 350 W
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: PF350
Technical details
- Producer: Deepcool
31,75 €
Turime
DEEPCOOL PF350 350W 80 PLUS Standard PSU, ATX12V V2.4, Black | Deepcool | PF350 | 350 W
| Gamintojo kodas | R-PF350D-HA0B-EU |
|---|---|
| Prekės ženklas | Deepcool |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross weight | 1.56 kg |
| Gross width (mm) | 262 mm |
| Net weight | 1.076 kg |
| Packing quantity | 5 dalių |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.484 kg |
| Volume (m3) | 0.0054234 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No, CL109:6:2017-04-01 |
| Vardinė galia | 350 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PF350 |
| Sertifikatas | 80 PLUS Standard Certified |
| Kitos savybės | 120mm Hypro Bearing Fan; OVP (Over Voltage), SCP (Short Circuit), OPP (Over Power) Protections |
| Dydžio formatas | ATX12V V2.4 |
| „PCI Express“ maitinimo jungtys (6+2 kojelės) | 1 |
| SATA maitinimo jungčių skaičius | 2 |
| ATX maitinimo jungtis (20 + 4 kaiščiai) | 1 |
| EPS maitinimo jungtis (8 kaiščiai) | 1 |
| Gaminio spalva | Black |
| Gross depth master carton | 280 mm |
| Gross width master carton | 600 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Net weight master carton | 7.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.614 kg |
| Palette Qty | 235 dalių |
| Producer | Deepcool |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.