Deepcool | CPU Air Cooler | AK620 Digital WH | Intel, AMD
Technical details
- Procesoriaus pavadinimas: Intel, AMD
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: AK620 Digital WH
- Gamintojo prekės serija: CPU Air Cooler
- Producer: Deepcool
Deepcool | CPU Air Cooler | AK620 Digital WH | Intel, AMD
| Gamintojo kodas | R-AK620-WHADMN-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Deepcool |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross weight | 1.74 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Net weight | 1.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.006864 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 300 dalių |
| Procesoriaus pavadinimas | Intel, AMD |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK620 Digital WH |
| Gamintojo prekės serija | CPU Air Cooler |
| Producer | Deepcool |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.