Deepcool | ASSASSIN IV WH | Intel, AMD | CPU Cooler
Technical details
- Procesoriaus pavadinimas: Intel, AMD
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: ASSASSIN IV WH
- Producer: Deepcool
Efektyvumas
- Tipas: CPU Cooler
Deepcool | ASSASSIN IV WH | Intel, AMD | CPU Cooler
| Gamintojo kodas | R-ASN4-WHNNMT-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Deepcool |
| Gross depth (mm) | 144.00 mm |
| Gross height (mm) | 164.00 mm |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Gross width (mm) | 147.00 mm |
| Net weight | 1.58 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 249 dalių |
| Procesoriaus pavadinimas | Intel, AMD |
| Tipas | CPU Cooler |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ASSASSIN IV WH |
| Producer | Deepcool |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.