Deepcool | AK620 | Intel, AMD | CPU Air Cooler
Technical details
- Procesoriaus pavadinimas: Intel, AMD
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: AK620
- Producer: Deepcool
Efektyvumas
- Tipas: CPU Air Cooler
Deepcool | AK620 | Intel, AMD | CPU Air Cooler
| Gamintojo kodas | R-AK620-WHNNMT-G-1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Deepcool |
| Gross depth (mm) | 223 mm |
| Gross height (mm) | 194 mm |
| Gross weight | 1.737 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Net weight | 1.437 kg |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00692192 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Procesoriaus pavadinimas | Intel, AMD |
| Tipas | CPU Air Cooler |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK620 |
| Maksimalus triukšmo lygis | ≤28 dB |
| Minimalus oro srautas | 68.99 cfm |
| Ventiliatoriaus greitis (maks.) | 1850 aps./min |
| Guolių technologija | Fluid Dynamic Bearing |
| Ventiliatoriaus matmenys (P x G x A) | 120 × 120 × 25 mm |
| Ventiliatoriaus greitis (min.) | 500 aps./min |
| Gaminio spalva | White |
| Gross depth master carton | 465 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 435 mm |
| Net weight master carton | 13.896 kg |
| Tare weight master carton | 1.169 kg |
| Palette Qty | 200 dalių |
| Producer | Deepcool |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.