Deepcool | 80Plus Gold PSU | PN850M | 850 W
Technical details
- Producer: Deepcool
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: PN850M
- Gamintojo prekės serija: 80Plus Gold PSU
Energijos valdymas
- Vardinė galia: 850 W
Deepcool | 80Plus Gold PSU | PN850M | 850 W
| Gamintojo kodas | R-PN850M-FC0B-EU |
|---|---|
| Prekės ženklas | Deepcool |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 1.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Deepcool |
| Palette Qty | 419 dalių |
| Vardinė galia | 850 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PN850M |
| Gamintojo prekės serija | 80Plus Gold PSU |
| Warranty | 120 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.