Deepcool 80Plus Bronze PSU | PL750D-FC | 750 W
Technical details
- Producer: Deepcool
Deepcool 80Plus Bronze PSU | PL750D-FC | 750 W
| Gamintojo kodas | R-PL750D-FC0B-EU-V2 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Deepcool |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 91.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Net weight | 1.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Deepcool |
| Palette Qty | 422 dalių |
| Vardinė galia | 750 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PL750D-FC |
| Gamintojo prekės serija | 80Plus Bronze PSU |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.