D-Link DXS-1210-28T 24-port 10GBase-T + 4-port 10/25G SFP28 Smart Managed Switch | D-Link
Technical details
- Producer: D-Link
2586,37 €
Išankstinis užsakymas
D-Link DXS-1210-28T 24-port 10GBase-T + 4-port 10/25G SFP28 Smart Managed Switch | D-Link
| Gamintojo kodas | DXS-1210-28T |
|---|---|
| Prekės ženklas | D-Link |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 460.00 mm |
| Gross weight | 4.07 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Net weight | 3.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 990.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | D-Link |
| Palette Qty | 136 dalių |
| Warranty | 60 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.