D-Link DSR-250V2/E Unified Services VPN Router | D-Link
Technical details
- Producer: D-Link
292,70 €
Išankstinis užsakymas
D-Link DSR-250V2/E Unified Services VPN Router | D-Link
| Gamintojo kodas | DSR-250V2/E |
|---|---|
| Prekės ženklas | D-Link |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 38.00 mm |
| Gross weight | 1.46 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.76 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | D-Link |
| Palette Qty | 685 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.