D-LINK DIS-200G-12S L2 Managed Industrial Switch with 10 10/100/1000Base-T and 2 1000Base-X SFP ports | D-Link | 60 month(s)
Technical details
- Warranty: 60 mėn.
518,31 €
Išankstinis užsakymas
D-LINK DIS-200G-12S L2 Managed Industrial Switch with 10 10/100/1000Base-T and 2 1000Base-X SFP ports | D-Link | 60 month(s)
| Gamintojo kodas | DIS-200G-12S |
|---|---|
| Prekės ženklas | D-Link |
| Gross depth (mm) | 360 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross weight | 2.1 kg |
| Gross width (mm) | 210 mm |
| Net weight | 1.1 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Plastic (No PET) | 24 g |
| Tare other | 60 g |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| Volume (m3) | 0.006048 m³ |
| Warranty | 60 mėn. |
| Producer | D-Link |
| Palette Qty | 286 dalių |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.