D-Link DIS-100G-10S Switch L2 Unmanaged Industrial, 8×10/100/1000Base-T ports, 2 SFP ports, Steel case | D-Link | 60 month(s)
Technical details
- Warranty: 60 mėn.
167,02 €
Išankstinis užsakymas
D-Link DIS-100G-10S Switch L2 Unmanaged Industrial, 8×10/100/1000Base-T ports, 2 SFP ports, Steel case | D-Link | 60 month(s)
| Gamintojo kodas | DIS-100G-10S |
|---|---|
| Prekės ženklas | D-Link |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 60 mėn. |
| Producer | D-Link |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.