D-Link 5G Wi-Fi 6 Mesh kit with external antenna | DWP-1010/KT | 802.11n | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | Mesh Support Yes | MU-MiMO No | 5G
Technical details
- Producer: D-Link
397,49 €
Turime
D-Link 5G Wi-Fi 6 Mesh kit with external antenna | DWP-1010/KT | 802.11n | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | Mesh Support Yes | MU-MiMO No | 5G
| Gamintojo kodas | DWP-1010/KT |
|---|---|
| Prekės ženklas | D-Link |
| Gross depth (mm) | 106.00 mm |
| Gross height (mm) | 211.00 mm |
| Gross weight | 0.96 kg |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Net weight | 0.76 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | D-Link |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DWP-1010/KT |
| Gamintojo prekės serija | 5G Wi-Fi 6 Mesh kit with external antenna |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Wi-Fi juosta | 802.11n |
| Mesh Support | Yes |
| Mobile Broadband | 5G |
| MU-MiMO | No |
| Palette Qty | 533 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.