CyberPower Smart App UPS for Network and Server | CP2000EIPFCRM2U | 2000 VA | 1200 W
Technical details
- Producer: CyberPower
469,72 €
Turime
CyberPower Smart App UPS for Network and Server | CP2000EIPFCRM2U | 2000 VA | 1200 W
| Gamintojo kodas | CP2000EIPFCRM2U |
|---|---|
| Prekės ženklas | CyberPower |
| Gross depth (mm) | 374.00 mm |
| Gross height (mm) | 162.00 mm |
| Gross weight | 14.26 kg |
| Gross width (mm) | 523.00 mm |
| Net weight | 12.96 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1040.00 g |
| Plastic (No PET) | 260.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | CyberPower |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Talpumas | 2000 VA, 1200 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CP2000EIPFCRM2U |
| Gamintojo prekės serija | Smart App UPS for Network and Server |
| Palette Qty | 27 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.