CyberPower Power Distribution Units | PDU44005 | 200-240 V
Technical details
- Producer: CyberPower
552,67 €
Išankstinis užsakymas
CyberPower Power Distribution Units | PDU44005 | 200-240 V
| Gamintojo kodas | PDU44005 |
|---|---|
| Prekės ženklas | CyberPower |
| Gross depth (mm) | 398.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 5.50 kg |
| Gross width (mm) | 550.00 mm |
| Net weight | 3.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.10 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | CyberPower |
| Palette Qty | 32 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PDU44005 |
| Gamintojo prekės serija | Power Distribution Units |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 200-240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Specialios funkcijos | 1U Horizontal Rackmount; Environmental Sensor Supported; Rated Input Current (A): 16 |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.