CyberPower | Backup UPS Systems | CP1600EPFCLCD | 1600 VA | 1000 W
Technical details
- Producer: CyberPower
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CP1600EPFCLCD
- Gamintojo prekės serija: Backup UPS Systems
- Talpumas: 1000 W
Efektyvumas
- Talpumas: 1600 VA
378,42 €
Išankstinis užsakymas
CyberPower | Backup UPS Systems | CP1600EPFCLCD | 1600 VA | 1000 W
| Gamintojo kodas | CP1600EPFCLCD |
|---|---|
| Prekės ženklas | CyberPower |
| Gross depth (mm) | 183.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 13.00 kg |
| Gross width (mm) | 76.00 mm |
| Net weight | 11.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1250.00 g |
| Plastic (No PET) | 450.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | CyberPower |
| Palette Qty | 77 dalių |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Talpumas | 1600 VA, 1000 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CP1600EPFCLCD |
| Gamintojo prekės serija | Backup UPS Systems |
| Matmenys (P x G x A) | 100 x 280 x 355 mm |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.