CSB Battery Battery 12V, 9Ah, AGM | UPS12460F2 | 460 W
Technical details
- Producer: CSB Battery
CSB Battery Battery 12V, 9Ah, AGM | UPS12460F2 | 460 W
| Gamintojo kodas | UPS12460F2 |
|---|---|
| Prekės ženklas | CSB Battery |
| Gross depth (mm) | 150.90 mm |
| Gross height (mm) | 94.30 mm |
| Gross weight | 2.76 kg |
| Gross width (mm) | 64.80 mm |
| Net weight | 2.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 59 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | CSB Battery |
| TI weight (kg) | 2.5 kg |
| Palette Qty | 362 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UPS12460F2 |
| Gamintojo prekės serija | Battery 12V, 9Ah, AGM |
| Talpumas | 460 W |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.