Corsair Mechanical Gaming Keyboard with PBT DOUBLE SHOT PRO Keycaps | K70 RGB PRO | Gaming keyboard | Wired | Nordic | Black | CHERRY MX SPEED
Technical details
- Producer: Corsair
94,84 €
Turime
Corsair Mechanical Gaming Keyboard with PBT DOUBLE SHOT PRO Keycaps | K70 RGB PRO | Gaming keyboard | Wired | Nordic | Black | CHERRY MX SPEED
| Gamintojo kodas | CH-9109414-ND |
|---|---|
| Prekės ženklas | Corsair |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Corsair |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 70 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 1.07 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Gross depth (mm) | 411 mm |
| Gross width (mm) | 142 mm |
| Gross height (mm) | 63 mm |
| Volume (m3) | 0.003676806 m³ |
| Net weight | 0.8 kg |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Palette Qty | 235 dalių |
| Klaviatūros išdėstymas | Nordic |
| Suderinamumas | PC, Mac, or XBOX One with USB 3.0 or 3.1 Type-A port, Windows 10 or macOS 10.15, Internet connection for iCUE software download |
| Tipas | Gaming keyboard |
| Pilno dydžio klaviatūra | Yes |
| Ryšio technologija | Wired |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | K70 RGB PRO |
| Gamintojo prekės serija | Mechanical Gaming Keyboard with PBT DOUBLE SHOT PRO Keycaps |
| Perjungimo tipas | CHERRY MX SPEED |
| Pelė pridėta | No |
| Gaminio spalva | Black |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.