Corsair K70 CORE TKL | Tenkeyless Mechanical Gaming Keyboard | Wired | NA | Black | 0.973 g | MLX RED
Technical details
- Producer: Corsair
103,65 €
Turime
Corsair K70 CORE TKL | Tenkeyless Mechanical Gaming Keyboard | Wired | NA | Black | 0.973 g | MLX RED
| Gamintojo kodas | CH-911911E-NA |
|---|---|
| Prekės ženklas | Corsair |
| Gross depth (mm) | 408.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross weight | 0.97 kg |
| Gross width (mm) | 142.00 mm |
| Net weight | 0.74 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Corsair |
| Palette Qty | 648 dalių |
| Klaviatūros išdėstymas | NA |
| Reikalingas USB | Yes |
| Tipas | Tenkeyless Mechanical Gaming Keyboard |
| Gaminio spalva | Black |
| Pilno dydžio klaviatūra | No |
| Ryšio technologija | Wired |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | K70 CORE TKL |
| „Bluetooth“ | No |
| Perjungimo tipas | MLX RED |
| Belaidis ryšys | No |
| Pelė pridėta | No |
| Klaviatūros svoris | 0.973 g |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.