ColorWay Toner Cartridge | Black
Savybės
- Tipas: Toner Cartridge
- Spausdinimo spalvos: Black
ColorWay Toner Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | CW-H280EUX |
|---|---|
| Prekės ženklas | ColorWay |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Toner Cartridge |
| Suderinamumas | HP CF280X (80X) |
| Warranty | 24 mėn. |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Suderinami produktai | HP CF280X (80X |
| Lapų kiekis | 6900 puslapiai |
| Net weight | 1.008 kg |
| Gross weight | 1.188 kg |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.0060125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 325 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 515 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 395 mm |
| Net weight master carton | 11.88 kg |
| Tare weight master carton | 1.176 kg |
| Producer | ColorWay |
| Palette Qty | 250 dalių |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.