ColorWay Toner Cartridge | Black
Savybės
- Tipas: Toner Cartridge
- Spausdinimo spalvos: Black
ColorWay Toner Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | CW-C728EU |
|---|---|
| Prekės ženklas | ColorWay |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Toner Cartridge |
| Suderinamumas | Canon: 728/726, HP CE278A |
| Warranty | 24 mėn. |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Suderinami produktai | Canon: 728/726, HP CE278A |
| Lapų kiekis | 2100 puslapiai |
| Net weight | 0.531 kg |
| Gross weight | 0.711 kg |
| Packing quantity | 15 dalių |
| Volume (m3) | 0.0029925 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 315 mm |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 325 mm |
| Net weight master carton | 10.665 kg |
| Tare weight master carton | 0.912 kg |
| Palette Qty | 480 dalių |
| Producer | ColorWay |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.