ColorWay Toner Cartridge | Black
Savybės
- Tipas: Toner Cartridge
- Spausdinimo spalvos: Black
ColorWay Toner Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | CW-H285MX |
|---|---|
| Prekės ženklas | ColorWay |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Toner Cartridge |
| Suderinamumas | HP: LaserJet: M1132, M1136MFP, M1210, M1213MFP, M1214, P1100, P1102Canon: LBP: 6000, 6020; MF: 3010 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Suderinami produktai | HP CE285X; Canon 725H |
| Lapų kiekis | 3000 puslapiai |
| Net weight | 0.526 kg |
| Gross weight | 0.706 kg |
| Packing quantity | 20 dalių |
| Volume (m3) | 0.0033824 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 302 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 112 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 525 mm |
| Gross width master carton | 318 mm |
| Gross height master carton | 475 mm |
| Net weight master carton | 14.12 kg |
| Tare weight master carton | 1.348 kg |
| Palette Qty | 420 dalių |
| Producer | ColorWay |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.