ColorWay Toner Cartridge | Black
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Toner Cartridge
ColorWay Toner Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | CW-S2160EU |
|---|---|
| Prekės ženklas | ColorWay |
| Kiekis | 1 |
| Gaminio spalva | Black |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Suderinami produktai | Samsung MLT-D101S |
| Lapų kiekis | 1500 puslapiai |
| Juostos suderinamumas | Samsung |
| Tipas | Toner Cartridge |
| Suderinamumas | Samsung MLT-D101S |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.52 kg |
| Gross weight | 0.7 kg |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.00464 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 320 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 520 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Net weight master carton | 7 kg |
| Tare weight master carton | 0.89 kg |
| Producer | ColorWay |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.