ColorWay Econom | Toner Cartridge | Black
Savybės
- Tipas: Toner Cartridge
- Spausdinimo spalvos: Black
Technical details
- Gamintojo prekės serija: Econom
ColorWay Econom | Toner Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | CW-C737M |
|---|---|
| Prekės ženklas | ColorWay |
| Warranty | 24 mėn. |
| Tipas | Toner Cartridge |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Gamintojo prekės serija | Econom |
| Suderinami produktai | Canon 737, HP CF283X |
| Lapų kiekis | 2400 puslapiai |
| Net weight | 0.531 kg |
| Gross weight | 0.711 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0033 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 524 dalių |
| Producer | ColorWay |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.