Case Logic | NOTIBP117 | Notion Backpack | Backpack | Black
Technical details
- Producer: Case Logic
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: NOTIBP117
- Gamintojo prekės serija: Notion Backpack
Savybės
- Dėklo tipas: Backpack
Kitos funkcijos
- Spalva: Black
Case Logic | NOTIBP117 | Notion Backpack | Backpack | Black
| Gamintojo kodas | NOTIBP117 BLACK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Case Logic |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 1.21 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.99 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 176.00 g |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Case Logic |
| Palette Qty | 116 dalių |
| Dėklo tipas | Backpack |
| Spalva | Black |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 17.3 col. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NOTIBP117 |
| Gamintojo prekės serija | Notion Backpack |
| Medžiaga | Nylon |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.