CARE Fashionable Case | Back cover | Apple | iPhone 16 Pro Max | Recycled plastic | Black
Technical details
- Producer: CARE
11,36 €
Turime
CARE Fashionable Case | Back cover | Apple | iPhone 16 Pro Max | Recycled plastic | Black
| Gamintojo kodas | 1396 |
|---|---|
| Prekės ženklas | CARE |
| Gross depth (mm) | 18.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 28.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | CARE |
| Palette Qty | 4476 dalių |
| Suderinamumas | iPhone 16 Pro Max |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Fashionable Case |
| Medžiaga | Recycled plastic |
| Dėklo tipas | Back cover |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.