Canon | Scanner | CanoScan LiDE 300 | Flatbed
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CanoScan LiDE 300
- Gamintojo prekės serija: Scanner
Dizainas
- Skenerio tipas: Flatbed
Technical details
- Producer: Canon
Canon | Scanner | CanoScan LiDE 300 | Flatbed
| Gamintojo kodas | 2995C010 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Canon |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross weight | 2.652 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 1.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 1.392 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CanoScan LiDE 300 |
| Gamintojo prekės serija | Scanner |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Optinio nuskaitymo raiška | 2400 x 4800 tašk./col. |
| Skenerio tipas | Flatbed |
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Dvipusis nuskaitymas | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01, Yes |
| Plastic (No PET) | 117.63 g |
| Paper/Pasteboard | 1274.07 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 108 dalių |
| Producer | Canon |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.