Canon PowerShot G7 X Mark III, BK EU26 | Canon
Technical details
- Producer: Canon
Canon PowerShot G7 X Mark III, BK EU26 | Canon
| Gamintojo kodas | 3637C002 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Canon |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 320 g |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| TI weight (kg) | 0.059 kg |
| Producer | Canon |
| Palette Qty | 900 dalių |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.