Canon PIXMA TS3751i | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | White
Technical details
- Producer: Canon
Canon PIXMA TS3751i | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | White
| Gamintojo kodas | 6671C026 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Canon |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 5.00 kg |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Canon |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Yes |
| Gaminio spalva | White |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PIXMA TS3751i |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Nuskaitymas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Spausdinimas | Colour |
| Palette Qty | 72 dalių |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.