Canon Photo Printer | PIXMA TS9550a | Inkjet | Colour | All-in-one | A3 | Wi-Fi | Black
Technical details
- Producer: Canon
254,18 €
Išankstinis užsakymas
Canon Photo Printer | PIXMA TS9550a | Inkjet | Colour | All-in-one | A3 | Wi-Fi | Black
| Gamintojo kodas | 2988C036 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Canon |
| Gross depth (mm) | 468.00 mm |
| Gross height (mm) | 193.00 mm |
| Gross weight | 10.50 kg |
| Gross width (mm) | 366.00 mm |
| Net weight | 9.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Canon |
| Palette Qty | 26 dalių |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Gaminio tipas | All-in-one |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PIXMA TS9550a |
| Gamintojo prekės serija | Photo Printer |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Nuskaitymas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A3 |
| Spausdinimas | Colour |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.