Canon PG-510 | Ink Cartridge | Black
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: PG-510
Canon PG-510 | Ink Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | 2970B001 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Canon |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Suderinami produktai | PIXMA MP240 MP260 MP480 |
| Lapų kiekis | 220 puslapiai |
| Talpa | 9 ml |
| Foto rašalo spalva(-os) | Black |
| Kitos savybės | Technical Details Product Description: Canon PG 510 – ink tank Consumable Type: Ink tank Printing Technology: Ink-jet Printing Colour: Black |
| Kiekis | 1 |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PG-510 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Gross weight | 0.061 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.021 kg |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Paper/Pasteboard | 17 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2640 dalių |
| Producer | Canon |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.