Canon I-SENSYS MF553DW | Mono | Laser | Printer | Wi-Fi
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: I-SENSYS MF553DW
Efektyvumas
- Spausdinimo technologija: Laser
- Spausdinimas: Mono
Tinklas
- Belaidis ryšys: Yes
Savybės
- Gaminio tipas: Printer
828,79 €
Išankstinis užsakymas
Canon I-SENSYS MF553DW | Mono | Laser | Printer | Wi-Fi
| Gamintojo kodas | 5160C010 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Canon |
| Gross depth (mm) | 563.00 mm |
| Gross height (mm) | 581.00 mm |
| Gross weight | 25.50 kg |
| Gross width (mm) | 590.00 mm |
| Net weight | 19.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 5200.00 g |
| Plastic (No PET) | 1300.00 g |
| Tare weight (kg) | 6.50 kg |
| Volume (m3) | 0.19 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | I-SENSYS MF553DW |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) viensp. | 43 atv./per min. |
| Maksimali raiška | 1200 x 1200 tašk./col. |
| Faksogramos siuntimas | Yes |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Nuskaitymas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Spausdinimas | Mono |
| Kopijavimas | Mono |
| Ruošinio tipas | Plain paper, Recycled paper, Heavy Paper, Thin paper, Label, Post card, Envelope |
| Funkcijos | Print, Copy, Scan and Fax |
| Gamintojo prekės serija | Multifunction Laser Printer |
| Standartinė išvesties talpa | 150 lapai |
| Standartinė įvesties galia | 550 lapai |
| Warranty | 24 mėn. |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Eterneto vietinis tinklas | No |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Yes |
| Gaminio tipas | Printer |
| Sąsaja | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Wireless Direct Connection |
| Producer | Canon |
| Palette Qty | 16 dalių |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.