Canon I-SENSYS LBP243dw II Laser Printer | Canon
Technical details
- Producer: Canon
Canon I-SENSYS LBP243dw II Laser Printer | Canon
| Gamintojo kodas | 7187C013 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Canon |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross weight | 10.00 kg |
| Gross width (mm) | 420.00 mm |
| Net weight | 9.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Canon |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.