Canon | EF 50mm f/1.8 STM | Canon
Efektyvumas
- Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas: Canon
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: EF 50mm f/1.8 STM
Technical details
- Producer: Canon
Canon | EF 50mm f/1.8 STM | Canon
| Gamintojo kodas | 0570C005 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Canon |
| Fiksuotas židinio nuotolis | 5 cm |
| Maksimali diafragma | 22 |
| Įstrižinis vaizdo kampas (maks.) | 46 ° |
| AF pavara | STM |
| Skersmuo | 6.92 cm |
| Svoris | 160 g |
| Gaminio spalva | Black |
| Detalė, skirta | SLR |
| Ilgis | 3.93 cm |
| Vertikalusis matymo kampas | 27 ° |
| Objektyvo tipas | Telephoto |
| Objektyvo tvirtinimo sąsaja | Canon EF |
| Matymo kampas, horizontalus | 40 ° |
| Filtro dydis | 4.9 cm |
| Minimalios apertūros skaičius | 1.8 |
| Mažiausias fokusavimo atstumas | 0.35 m |
| Suderinami produktai | Canon EOS |
| Maksimalus didinimas | 0.21 mastelio faktorius |
| Objektyvo konstrukcija (elementai/grupės) | 6/5 |
| Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas | Canon |
| Diafragmos peiliukų skaičius | 7 |
| Tipas | Lense EF 50 mm F1.8 STM |
| Plotis | Filter diameter 49 mm; Max. diameter x length 69.2 x 39.3 mm. mm |
| Matmenys (P x G x A) | Filter diameter 49 mm; Max. diameter x length 69.2 x 39.3 mm. mm |
| Fokusavimas | Closest focussing distance 0.35 m |
| Aukštis | Filter diameter 49 mm; Max. diameter x length 69.2 x 39.3 mm. mm |
| Specialios funkcijos | A fantastic lens for portraits; Fast, virtually silent focusing; A great performer in low-light conditions; Super-sharp image quality; Compact ‘go-everywhere’ design. |
| Gylis | Filter diameter 49 mm; Max. diameter x length 69.2 x 39.3 mm. cm |
| Kitos savybės | Angle of view (horzntl, vertl, diagnl): 40º, 27º,46º; Lens construction (elements/groups): 6/5; No. of diaphragm blades: 7; Minimum aperture: 22; Maximum magnification: 0.21 x; Distance Information; AF actuator: STM. |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EF 50mm f/1.8 STM |
| Net weight | 0.185 kg |
| Gross weight | 0.285 kg |
| Paper/Pasteboard | 65 g |
| Plastic (No PET) | 35 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.00121275 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Palette Qty | 1425 dalių |
| Producer | Canon |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.