Canon | Camcorder, mirrorless system, full-frame mirrorless system
Technical details
- Producer: Canon
Efektyvumas
- Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas: Camcorder, mirrorless system, full-frame mirrorless system
333,63 €
Išankstinis užsakymas
Canon | Camcorder, mirrorless system, full-frame mirrorless system
| Gamintojo kodas | 6262C005 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Canon |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1152 dalių |
| Producer | Canon |
| Objektyvo tvirtinimo sąsaja | RF and RF-S |
| Gaminio spalva | Black |
| Optinis artinimas | 1.8 mastelio faktorius |
| Filtro dydis | 4.9 cm |
| Vaizdo stabilizatorius | Yes |
| Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas | Camcorder, mirrorless system, full-frame mirrorless system |
| Židinio nuotolio diapazonas (f-f) | 10-18 mm |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.