Cablexpert USB Type-C to HDMI display adapter, Space grey | A-USB3C-HDMI-01
Technical details
- Producer: Cablexpert
Cablexpert USB Type-C to HDMI display adapter, Space grey | A-USB3C-HDMI-01
| Gamintojo kodas | A-USB3C-HDMI-01 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Cablexpert |
| Tipas | Type-C to HDMI |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A-USB3C-HDMI-01 |
| Gamintojo prekės serija | USB Type-C to HDMI display adapter, Space grey |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.