Cablexpert | USB to HDMI display adapter
Technical details
- Gamintojo prekės serija: USB to HDMI display adapter
- Producer: Cablexpert
Cablexpert | USB to HDMI display adapter
| Gamintojo kodas | A-USB3-HDMI-02 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 104 mm |
| Gross height (mm) | 203 mm |
| Gross weight | 0.056 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.041 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Volume (m3) | 0.00042224 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.015 kg |
| Kabelio ilgis | 0.15 m |
| Kitos savybės | – USB 3.0 to HDMI video adapter cable. – Supports resolutions up to 1920 x 1080 @ 60 Hz. – Allows to easily mirror or extend your computer’s display workspace. – USB powered, no external power source needed. – Built-in drivers for quick and easy installation. |
| Gamintojo prekės serija | USB to HDMI display adapter |
| Spalva | Black |
| Tipas | USB-A to HDMI |
| Palette Qty | 4092 dalių |
| Producer | Cablexpert |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.