Cablexpert | USB-C to OTG AF adapter
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: USB-C to OTG AF adapter
- Producer: Cablexpert
Cablexpert | USB-C to OTG AF adapter
| Gamintojo kodas | A-USB3C-OTGAF-01 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 22 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross weight | 0.042 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Net weight | 0.032 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0003366 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | USB-C to OTG AF adapter |
| Spalva | Space grey |
| Kitos savybės | Enables you to connect your existing USB AM peripherals to any PC with USB Type-C port |
| Kabelio ilgis | 0.15 m |
| Palette Qty | 5134 dalių |
| Producer | Cablexpert |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.