Cablexpert USB-C to HDMI adapter, Black | Cablexpert
Technical details
- Producer: Cablexpert
Cablexpert USB-C to HDMI adapter, Black | Cablexpert
| Gamintojo kodas | A-CM-HDMIF-01 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 17 mm |
| Gross height (mm) | 198 mm |
| Gross weight | 0.036 kg |
| Gross width (mm) | 147 mm |
| Net weight | 0.026 kg |
| Volume (m3) | 0.000494802 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 3492 dalių |
| Producer | Cablexpert |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.