Cablexpert USB-C to 3-in-1 charging + VGA + USB3 adapter, Black | Cablexpert
Technical details
- Producer: Cablexpert
20,33 €
Išankstinis užsakymas
Cablexpert USB-C to 3-in-1 charging + VGA + USB3 adapter, Black | Cablexpert
| Gamintojo kodas | A-CM-VGA3in1-01 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.49 kg |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Producer | Cablexpert |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.