Cablexpert | USB 3.0 Type-C adapter (CM/AF)
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: USB 3.0 Type-C adapter (CM/AF)
- Producer: Cablexpert
Cablexpert | USB 3.0 Type-C adapter (CM/AF)
| Gamintojo kodas | A-USB3-CMAF-01 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 8 mm |
| Gross height (mm) | 32 mm |
| Gross weight | 0.006 kg |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Net weight | 0.004 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Volume (m3) | 0.00000384 m³ |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | USB 3.0 Type-C adapter (CM/AF) |
| Short Description | USB 3.0 type-C (male) to type-A (female) adapter plug. Enables connecting any standard USB 3.0 or 2.0 device to new type-C USB ports . |
| Tipas | USB-C to USB-A |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| Palette Qty | 166667 dalių |
| Producer | Cablexpert |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.