Cablexpert HDMI High speed male-male cable, 10 m, bulk package | Cablexpert
Technical details
- Producer: Cablexpert
Cablexpert HDMI High speed male-male cable, 10 m, bulk package | Cablexpert
| Gamintojo kodas | CC-HDMI4-10M |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gross weight | 0.508 kg |
| Net weight | 0.498 kg |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 265 mm |
| Volume (m3) | 0.002563875 m³ |
| Palette Qty | 337 dalių |
| Producer | Cablexpert |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.