Cablexpert HDMI extension adapter | Cablexpert
Technical details
- Producer: Cablexpert
Cablexpert HDMI extension adapter | Cablexpert
| Gamintojo kodas | A-HDMI-FF |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross weight | 0.011 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.006 kg |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.000006 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Palette Qty | 90909 dalių |
| Producer | Cablexpert |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.