Cablexpert DisplayPort v.1.2 to Dual-Link DVI adapter cable, Black | Cablexpert
Technical details
- Producer: Cablexpert
14,90 €
Išankstinis užsakymas
Cablexpert DisplayPort v.1.2 to Dual-Link DVI adapter cable, Black | Cablexpert
| Gamintojo kodas | A-DPM-DVIF-03 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Producer | Cablexpert |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.