Cablexpert DisplayPort to VGA adapter cable, Black | Cablexpert
Technical details
- Producer: Cablexpert
Cablexpert DisplayPort to VGA adapter cable, Black | Cablexpert
| Gamintojo kodas | AB-DPM-VGAF-02 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 202 mm |
| Gross weight | 0.052 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.051 kg |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Volume (m3) | 0.0004242 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Palette Qty | 4074 dalių |
| Producer | Cablexpert |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.